Prestige Wrap w magazynach!

Artykuł w magazynie „Boat Trader”

Artykuł o oklejaniu łodzi

Nowe Video!

SUNSEEKER PORTOFINO – zmiana koloru – ROSE BLACK – HISZPANIA 2016
Pokazy łodzi – SOUTHAMPTON 2013

PrestigeWrapŁódźŁódź oklejonaOklejona ŁódźŁódźPrace nad łodzią

Prestige Wrap & Customs brał udział w „Pokazach Łodzi 2013” w mieście Southampton i z powodzeniem przedstawił nowe techniki i trendy personalizacji łodzi i jachtów.

Oklejanie łodzi i jachtów

Folia – znakomita alternatywa dla malowania.

Oklejanie to doskonały sposób, aby uaktualnić / zmienić / ochronić / odnowić kolor łodzi lub jachtu w przemyśle morskim. Folie są najczęstszym sposobem prezentacji sponsora zespołu, jego wizerunku i marki firmy. Dzięki nowym technologiom od teraz folia zastępuje również kosztowne i problematyczne malowanie, dzięki czemu możesz odnowić bądź zmienić kolor swojej łodzi lub jachtu znacznie szybciej, taniej i bez problemów! Kolejnym atutem folii jest możliwość powrotu do oryginalnego koloru bądź zastąpienia go kolejnym bez ingerencji oraz utraty oryginalnej powłoki lakierniczej.

Ponadto nie ma potrzeby transportowania łodzi, ponieważ większość prac można wykonać w porcie!

PrestigeWrap

Prace nad oklejaniem łodziOklejanie łodzi i jachtów - praca

Oklejanie pojazdów, łodzi i jachtów stało się bardzo popularne w dużych miastach na całym świecie. Reklama statyczna na bilbordach lub na innych nośnikach papierowych nie jest już najlepszą formą reklamy. W rzeczywistości to reklama mobilna podczas swojej podróży do przystani lub uczestnictwa w zawodach umożliwia dotarcie reklamy do największej liczby odbiorców.

Indywidualny projekt łodzi

Nasze studio graficzne stworzy indywidualny projekt na zlecenie, aby pokazać wyjątkowość lub branding twojego sponsora łodzi. Możemy łączyć praktyki projektowania graficznego z drukowaniem fotograficznej jakości, aby stworzyć niezrównane i nieograniczone możliwości projektowe, aby twoja łódź stała się wyjątkowa i niepowtarzalna.

Nie bądź bierny! Oklejenie łodzi to nie wszystko! Krok dalej to oklejenie swojego samochodu i przyczepy w komplecie. To z pewnością przyciąga wzrok podczas jazdy na turniej lub przystań. U nas wykonasz to wszystko kompleksowo!